V rámci témy “Objavuj školy, kde študovali tvoji rodičia” sme mali tú česť privítať na našej Podnikovohospodárskej fakulte malých návštevníkov.

Bolo úžasné sledovať ich zvedavé mysle, ako objavovali svet podnikania priamo na našej fakulte. Tešíme sa, že sme mohli zdieľať s nimi naše znalosti a inšpiráciu.

Želáme malým budúcim finančným géniusom, aby pokračovali v stopách svojich rodičov a vybrali si túto skvelú fakultu! Sme presvedčení, že svojimi jedinečnými schopnosťami a nadšením budú žiariť na našej Podnikovohospodárskej fakulte a v budúcnosti budú prinášať pozitívne zmeny do sveta ekonómie či marketingu.

objavuj1

objavuj2