Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci s americkou University of Wisconsin – La Crossepre v roku 2018 prináša pre svojich študentov 8. ročník medzinárodne etablovaného programu letnej školy International Business Consulting Program (IBCP) - od 23. mája 2018 (streda) do 9. júna 2018 (sobota) a na ktorú pozývame aj študentov Podnikovohospodárskej fakulty v Košiciach.

DO YOU SPEAK ENGLISH?

Chceš tvoriť projekt v slovensko-americkom tíme?

Chceš riešiť súčasné výzvy spoločností ?

EUBA a University of Wisconsin – La Crosse prinášajú 8.ročník International Business Consulting Program-u (IBCP). Zaži skutočné konzultačné projekty z korporácií, tréningy prezentačných zručností a získaj skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch.

Všetky informácie nájdeš na euba.sk/ibcp – v prípade záujmu pošli svoje CV a motivačný list v angličtine koordinátorovi projektu na  v termíne do 10. marca 2018!

Tešíme sa na Teba!