V dňoch 15. – 17. 10. 2024 sa pri príležitosti 30. výročia vzniku Pedagogického pracoviska EU PHF v Michalovciach koná slávnostná medzinárodná vedecká konferencia "Regionálne vysokoškolské vzdelávanie v kontexte spolupráce V4 (REVVV4)".
Tento významný míľnik je dôvodom na oslavu, ale aj na zamyslenie sa nad našou vedecko-výskumnou prácou a jej prínosom v oblasti vzdelávania.
Veríme, že táto konferencia bude príležitosťou na výmenu názorov, inšpiráciu a vzájomné posilnenie našich pedagogických cieľov.
Podrobnejšie informácie o konferencii nájdete na webovej stránke: https://sites.google.com/view/regvvv4/home?authuser=0
Konferencia sa koná pod záštitou Mesta Michalovce a Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte e-mailom:
 pozvánka konferencia