Prepájame vysokoškolské štúdium s potrebami praxe - prihlás sa aj Ty na novovytvorený povinne voliteľný predmet Administratívne kapacity pre EŠIF (Európske štrukturálne a investičné fondy) a získaj znalosti, ktoré Ti pomôžu priamo sa zapojiť do praxe.

Ide o nový povinne voliteľný predmet v študijnom programe Finančné riadenie podniku, ktorý je viac orientovaný na praktickú prípravu, je určený pre študentov druhého stupňa štúdia a ktorý sa začne vyučovať v letnom semestri akademického roka 2017/2018.

Výučba tohto predmetu je podporená z nenávratného finančného príspevku na základe zmlúv  podpísaných s Úradom podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu. https://www.vicepremier.gov.sk/index.php/fondy-eu/partnerske-projekty/projekty-pre-vysoke-skoly/aktuality/index.html).

Cieľom predmetu Administratívne kapacity pre EŠIF je na náklade odbornej špecializácie študentov vysokých škôl pripraviť erudované kapacity a ich priame zapojenie do praxe. Absolventi by sa po skončení štúdia predmetu mohli  špecializovať na riadenie, monitorovanie, hodnotenie, kontrolu či audit štrukturálnych fondov.

Viac informácii k predmetu Administratívne kapacity pre EŠIF osobne alebo emailom u garanta predmetu, Rastislava Ručinského (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).

Administrativne kapacity pre ESIF