Načítavam stránku...

Na pôde PHF EU v Košiciach si dňa 23. marca 2018 zmerajú sily najlepší účtovníci zo stredných škôl a obchodných akadémií z celého východného Slovenska.

Slovenská komora certifikovaných účtovníkov a spoločnosť KROS a. s. vyhlásili 21. ročník súťaže pre študentov stredných škôl v účtovníctve - Olympiáda Mladý účtovník 2018.

Podnikovohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave so sídlom v Košiciach (PHF EU v Košiciach) a jej Kariérne centrum PHF EU Košice, je partnerom regionálneho kola súťaze Mladý účtovník 2018, ktoré sa bude konať 23. marca 2018 pôde PHF EU v Košiciach.

Olympiáda Mladý účtovník 2018 je celoštátnou súťažou pre študentov stredných škôl a obchodných akadémií v účtovníctve a v programe OMEGA. Jej cieľom je zvyšovanie prestíže účtovníctva ako odborného predmetu a zároveň motivácia študentov pri štúdiu účtovnej problematiky. Obsah olympiády plne zodpovedá učebnej osnove z účtovníctva na stredných školách a môžu sa do nej prihlásiť študenti bez ohľadu na absolvovaný ročník a typ školy.

Informácie o súťaži Mladý účtovník 2018 nájdete na: https://www.kros.sk/olympiada

Viac informácii o súťaži Mladý účtovník 2017, ktorá sa konala na pôde PHF EU v Košiciach 31.3.2017, a na ktorej sa zúčastnilo 43 stredoškolákov z 23 stredných škôl a obchodných akadémií z celého východného Slovenska, nájdete na:

https://phf.euba.sk/aktuality/9-aktuality/111-mladi-uctovnici-na-phf-eu-v-kosiciach

 

Viac informácii k súťaži Mladý účtovník alebo ku Kariérnemu centru PHF EU Košice osobne alebo emailom u organizátora súťaže za PHF EU a osoby zodpovednej za Kariérne centrum PHF EU Košice, Rastislava Ručinského (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.). 

Ing. Rastislav Ručinský, PhD.

 

ucto 1ucto 4ucto 3

FaLang translation system by Faboba

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?