7.2.2022 sa na Zimnej univerziáde SR 2022 v Bratislave zúčastnili
študenti PHF Erik Sabol a Ondrej Karabinoš
v premiérovom športe headis.

Headis je nový netradičný šport, ktorý vznikol kombináciou stolného tenisu a futbalu v roku 2006 v Nemecku a na Slovensku začal svoju históriu o 10 rokov neskôr, v roku 2016.

Napriek tomu, že obaja športovci sú v tomto novom športe začiatočníci, dosiahli pekné umiestnenie, pričom semifinále im tesne ušlo:

Erik Sabol - 9. miesto

Ondrej Karabinoš - 12. miesto

Veľké šance na medailové umiestnenie študentov PHF na univerziáde boli aj v bedmintone, stolnom tenise a vzpieraní,

ale covid znemožnil účasť našich 5 študentov.

Svoju šikovnosť predvedú snáď nabudúce ...

zu headis 0

zu headis 1