Celkové prvenstvo PHF medzi fakultami EU v Bratislave je pre nás obrovským úspechom a získali sme ho vďaka 35 študentom, ktorí úspešne reprezentovali našu fakultu.

pohar rektor

Takmer všetci vo svojich disciplínach získali niektoré z bodovaného 1. až 7. miesta. Aj nižšie ako "medailové" umiestnenia nám však veľmi pomohli v celkovom súčte bodov pre fakultu. Ako jediná fakulta sme sa zúčastnili všetkých 10 športov a boli v nich aj úspešní.

Najväčšie majstrovstvo znova preukázali futbalisti, ktorí sú už niekoľko rokov najlepší medzi fakultami EU v Bratislave. Lídrom futbalového tímu bol Rastislav Marcinko, ktorý bol najlepší hráč, aj strelec turnaja a zároveň dostal pozvánku na reprezentáciu univerzity pri ďalších turnajoch.

Naša účasť na 44. ročníku Pohára rektora 2022 nás všetkých obohatila o nové nezabudnuteľné zážitky a putovný pohár putoval konečne do Košíc.

Môžeme byť právom hrdí na našich študentov - športovcov, ktorí sa už teraz tešia na budúcoročnú obhajobu prvenstva, veríme, že budú znova úspešní ... 🏆🙂.

44. ročník  POHÁR REKTORA 2022

medzifakultné športové súťaže

04.– 06.04.2022

Celkové výsledky:

1. miesto – PHF (49 bodov)
2. miesto – NHF (42 bodov)
3. miesto – FPM (38 bodov)

PHF výsledky:

(bodované bolo 1.-7. miesto)

FUTBAL  – 1. miesto Marcinko Rastislav, Zubko Maroš, Janoško Tobiáš, Sabol Erik, Karabinoš Ondrej, Mulík Mário, Pankovčin Ľuboslav, Vasiľko Patrik, Lancoš Nikolas, Šemrák Martin, Marčák Mário

FLORBAL – 2. miesto Vojna Dávid, Šumichrast Tomáš, Valcer Róbert, Kožár Lukáš, Wittner Erik

VOLEJBAL  – 3. miesto  Mulík Mário, Lancoš Nikolas, Karabinoš Ondrej, Jacečko Dušan, Murín Viliam, Holchina Anna, Pazderáková Katarína