Gratulujeme Ing. Karolovi Majerníkovi, dnes už absolventovi Podnikovohospodárskej fakulty

diplom taa majernik

k ceneniu Slovenskej komory daňových poradcov za prínos v oblasti daňovej teórie a praxe pre záverečnú prácu študentov vysokých škôl pre I. až III. stupeň vysokoškolského vzdelania

Záujmom Slovenskej komory daňových poradcov a cieľom súťaže TAA je prepojenie praxe a školského systému, podporiť záujem študentov o záverečné práce z daňovej oblasti a taktiež predstaviť odbornej verejnosti zaujímavé záverečné práce študentov vysokých škôl s fakultami ekonomického alebo právnického zamerania. Celkovo bolo do 5. ročníka súťaže TAX ADVISERS AWARD 2022 nominovaných a ocenených 8 záverečných prác z 8 fakúlt.