Tento víkend (1.10.2023) mesto Košice oslavuje významnú udalosť - 100. výročie Medzinárodného maratónu mieru.

🥇Táto historická udalosť prilákala tisíce športovcov a divákov z celého sveta a stala sa symbolom mieru a jednoty. Kolegovia z Podnikovohospodárskej fakulty vniesli svoju vášeň do tohto výnimočného dňa. 🏃‍♂️🏃🏻 Ich účasť je tiež dôkazom toho, ako šport môže spojiť ľudí rôznych profesijných sfér a prispieť k posilneniu väzieb aj v rámci športových aktivít. 🏳️

Kolegom srdečne blahoželáme.💐

100mmm2023 1