Naši študenti v rámci slávnostného programu pre krajanov, veľvyslancov, ambasádorov pri príležitosti 30. výročia vzniku SR v úzkej spolupráci so Slovenským veľvyslanectvom v Kanade reprezentovali aj našu fakultu na tomto milom podujatí. 

V rámci zájazdu a v Kanade mali naši študenti s FS Vranovčan možnosť ísť na Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Ottawe a stretnúť sa s pani veľvyslankyňou Vierou Grigovou, po ktorom nasledovalo vystúpenie pre krajanov a zástupcov diplomatického zboru v Canadian Museum of History. Navštívili pamiatky ako Notre Dame Cathedral Basilica, Rideau Canal či Parliament of Canada. Študenti to zároveň zakončili na hokejovom zápase Montreal Canadiens vs Washington Capitals v meste Montreal, kde sa na štadióne Centre Bell mali možnosť dostať až na samotnú ľadovú plochu.

kanada 01

 

kanada 02

 

kanada 03

 

kanada 04

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.