talent connection

 

 

Po prihlásení do programu do konca januára 2024:

 • Budete informovaní prostredníctvom 1,5 hod prezentácie (cez MS Teams), čo všetko je možné na Slovenskom (aj Českom) trhu a aké možnosti firiem existujú, keď študent ovláda prácu v softvéri SAS (bude sa konať 5. februára 2024).
 • Prostredníctvom individuálnej 15 minútovej konzultácie cez MS Teams vám bude predstavené, čo všetko si môžete doštudovať prostredníctvom eLearningov, budete si môcť zvoliť jedno z troch smerovaní individuálneho štúdia:
  1. Príprava a čistenie dát,
  2. Reporting,
  3. Analýza dát.
 • Každý študent dostane 4 tipy na eLearningy  v zmysle svojej preferencie smerovania, v každej sú aj spoločné oblasti, no každá má svoje špecifiká.
 • Bude vám umožnené Individuálne štúdium eLearningov.
 • 20. marca 2024 prebehne stretnutie firiem a študentov – miesto a presný čas bude spresnené všetkým prihláseným študentom.
  (Tento rok bolo toto stretnutie v máji a prišlo naň 10 spoločností a každá mala v ponuke 2-3 rôzne pozície, od čiastkových až po plné úväzky, takže rozhodne dopyt po zručných študentoch v SASe na trhu je.)

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.