Pozývame záujemcov o štúdium na II. stupni štúdia (Ing. / Mgr.) na EU v Bratislave na Informačný deň

V pondelok 23. marca 2020 od 9:00 do 11:00 hod. sa uskutoční Informačný deň pre II. stupeň na pedagogickom pracovisku v Michalovciach.

Na Podnikovohospodárskej fakulte so sídlom v Košiciach je pre uchádzačov o štúdium na II. stupni štúdia pripravený Informačný deň na štvrtok 26. marca 2020 od 13:00 do 15:00 hod.

Na bratislavských fakultách sa informačný deň uskutoční v utorok 24. marca 2020 od 10:45 do 14:00 hod., v priestoroch EU v Bratislave

(platí pre Národohospodársku fakultu, Obchodnú fakultu, Fakultu hospodárskej informatiky, Fakultu podnikového manažmentu, Fakultu medzinárodných vzťahov a Fakultu aplikovaných jazykov).

!!! NÁHRADNÝ TERMÍN BUDE STANOVENÝ PO ZRUŠENÍ OPATRENÍ NA EU V BRATISLAVE !!!

Externý link: https://euba.sk/uchadzac/informacny-den-na-eu-v-bratislave/informacny-den-na-eu-v-bratislave-ii-stupen-ing-mgr