Všetko je pripravené. Podnikateľský nápad vymyslený, optimizmus a eufória na vrchole a zrazu prídu otázky. Začínajúci podnikatelia sa niekedy musia natrápiť, aby svoje plány zrealizovali.

Vysokoškolskí pedagógovia Podnikovohodpodárskej fakulty spolupracujúci s Národným podnikateľským centrum pomáhajú všetkým, ktorým chýba už len krok k začiatku podnikania.

V priebehu jedného týždňa je na každý pracovný deň pripravený jeden expert, ktorý vysvetlí, poradí, navrhne.

Na kurze sa stretávajú ľudia rovnakej krvnej skupiny, čo je príležitosť nielen získať vedomosti, ale možno aj spoznať budúcich obchodných partnerov.

20200607 sba