Na akademickej pôde Podnikovohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave so sídlom v Košiciach (PHF EU v Košiciach) sa uskutočnil v poradí 6. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie s názvom MARKETING MANAŽMENT, OBCHOD, FINANČNÉ A SOCIÁLNE ASPEKTY PODNIKANIA (MTS 2018) v dňoch 17. – 18. 05. 2018 a dňa 19. 05. 2018 v Užhorode na Ukrajine v priestoroch partnerskej Ekonomickej fakulty Užhorodskej národnej univerzity.

Dňa 28.3.2018 si v telocvični Urbánkova 2 v rámci športového dňa PHF študenti 1. až 5.ročníka zahrali volejbalový turnaj, zašportovali, stretli sa a výborne zabavili. Víťazný tím si zahral s učiteľským tímom.

Študenti, využite dočasné precenenie literatúry - zľavy v predajni skrípt na Podnikovohospodárskej fakulte EU v Košiciach a za 1 Euro za kus si nakúpte užitočné skriptá k štúdiu.