Dňa 10.5.2018 sa konalo na PHF EU fakultné kolo študentskej vedeckej a odbornej činnosti.

Víťazná práca študentky 5. ročníka Bc. Miroslavy Horváthovej si plne zaslúžila finančnú odmenu aj nomináciu do celouniverzitného kola.

ŠVOČ na PHF EU 2017/2018

Víťazke gratulujeme a vyzývame ostatných študentov, aby sa v nasledujúcom roku odhodlali, zvolili si novú tému alebo využili svoje semestrálne či pripravované ešte neobhájené záverečné práce, preukázali, tak ako tohtoročná víťazka, svoje vedomosti, tvorivosť, praktickosť a inovátorské schopnosti a zúročili tým svoje študijné úsilie.