38. edíciu medzinárodnej súťaže tímov Global Management Challenge (GMC 2018) a jej finále v Dubaji tento rok zdolal náš víťazný národný tím ako 6.najlepší tím sveta !!!  Naši úspešní študenti z PHF EU týmto finále potvrdili, že absolventi Podnikovohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave sú zárukou úspechu firiem v praxi v národnom aj celosvetovom meradle!

Víťazný tím v zložení študentov Andronik Berkeš a Jakub Šesták s vedúcim tímu pedagógom PHF EU prof. h. c. Ing. Martinom Bosákom, PhD. využili v rámci simulácie strategického riadenia firmy nadobudnuté teoretické vedomosti získané na našej Podnikovohospodárskej fakulte, čím preukázali manažérske schopnosti - rozhodovacie zručnosti a analytické myslenie vedúce k víťazstvu spomedzi zúčastnených tímov z viac ako tridsiatich krajín sveta!

Global Management Challange Slovakia
Mediálna správa na TA3
GMC Slovakia Facebook
World GMC