Načítavam stránku...

SCYP je certifikovaná skúška pre všetkých študentov (povinný školský email), ktorá je zdarma a je to prvý kariérny krok pre zaujímavú brigádu či stabilnú prácu.

 SCYP

Tento rok sa pre študentov mali organizovať aj dva prípravné workshopy, aby sa študentom uľahčila príprava a zabezpečilo úspešné absolvovanie samotnej certifikácie.

Prvý workshop sa mal uskutočniť 27. marca od 9:00 – 12:00 v priestoroch SAS Slovensko na Lazaretskej 12 v Bratislave.

Workshop mal viesť konzultant, ktorý by zodpovedal všetky otázky týkajúce sa certifikácie.

 

Druhý workshop sa mal uskutočniť v deň skúšky, to jest 17. apríla od 9:00 - 12:00 taktiež v priestoroch SAS Slovensko na Lazaretskej 12 v Bratislave.

Samotná certifikácia  by sa uskutočnila tiež 17. apríla o 13:30 v priestoroch SAS Slovensko na Lazaretskej 12 v Bratislave.

 

Prihlásiť sa na SCYP je možné prostredníctvom linku:  https://www.sas.com/sas/training/scyp.html, alebo aj emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Po prihlásení bude zaslaný každému študentovi aktivačný kód do e-learningu.

Veronika Zimanová

SAS Academic Coordinator

Mobile: +421 910 727 036 ▪ Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

https://www.sas.com/sk_sk/learn/certified-young-professionals.html

SCYP 17. April in Bratislava

FaLang translation system by Faboba

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?