Konzorcium e-fakturácie s názvom EURINV v súčasnosti ukončilo fázu analýzy projektu.

Počas tohto obdobia účastníci preskúmali v rámci technického rozvoja svoj národný a regionálny kontext, ako aj európsku smernicu EÚ / 2014/55.
Členovia konzorcia v spolupráci s koordinátorom UPV, ako aj LMT, ktorí majú skúsenosti s európskymi projektmi v oblasti elektronickej fakturácie a zdieľali tieto znalosti so súčasnými klientmi-príjemcami.

EURINV je projekt spolufinancovaný spoločnosťou INEA, Výkonnou agentúrou pre inovácie a siete prostredníctvom programov CEF Telecom. Jeho hlavným cieľom je podpora poskytovateľov konzorcia EDI a ich klientov v súlade s európskou normou pre elektronickú fakturáciu, posilnenie efektívnych cezhraničných transakcií medzi európskymi krajinami v oblasti verejného obstarávania a obchodu.
Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto projekte, môžete navštíviť oficiálnu webovú stránku:
https://lmtgroup.eu/home/projects/eurinv/

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.