Aktuálne sú otvorené výzvy na podávanie prihlášok na mobility v akademickom roku 2021/2022.

Central Europe Connect Termín:
12. február 2021
ERASMUS+ zahraničná stáž
(stáž v podniku v zahraničí pre študentov)
15. február 2021
ERASMUS+ mobilita študentov
(štúdium v zahraničí)
19. február 2021
ERASMUS+ KA107
(štúdium mimo krajín EÚ)
19. marec 2021
Partnerské univerzity
Ekonomickej univerzity v Bratislave
19. marec 2021
ERASMUS+ absolventská stáž
(stáž v podniku v zahraničí pre absolventov)
30. apríl 2021

Okrem uvedeného je aktuálne otvorená výzva na podávanie žiadostí o štipendiá DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst - German Academic Exchange Service) do Nemecka na študijné, výskumné, umelecké pobyty a jazykové kurzy v akademickom roku 2021/2022 - termíny sú rôzne. Bližšie info nájdeš v prehľade štipendií DAAD na tomto odkaze.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj prodekana pre medzinárodné zťahy.