Aktuálne sú otvorené výzvy na podávanie prihlášok na mobility letného semestra akademického roka 2020/2021.

logo-erasmus.png   ERASMUS+ mobilita študentov

(štúdium v zahraničí)
 14. september 2020
logo-euba.jpg  Central Europe Connect  Termín:
 15. september 2020
logo-erasmus.png  ERASMUS+ KA107

(štúdium mimo krajín EÚ)
 30. september 2020
logo-partnerskeuniverzity-18-19.png  Partnerské univerzity

Ekonomickej univerzity v Bratislave
 30. september 2020
logo-akciarakuskoslovensko.jpeg  Akcia Rakúsko - Slovensko  Termín:
 15. október 2020
logo-narodnystipendijny.jpg  Národný štipendijný program
 Slovenskej republiky

31. október 2020

Okrem uvedeného je aktuálne otvorená výzva na podávanie žiadostí o štipendiá DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst - German Academic Exchange Service) do Nemecka na študijné, výskumné, umelecké pobyty a jazykové kurzy v akademickom roku 2021/2022 - termíny sú rôzne. Bližšie info nájdeš v prehľade štipendií DAAD na tomto odkaze.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj prodekana pre medzinárodné zťahy.

erasmus-20-11-studium-2kolo-letak.jpg

erasmuska107-20-21-studium-sk.jpg