Aktuálne sú otvorené výzvy na podávanie prihlášok na mobility v akademickom roku 2021/2022.

ERASMUS+ mobilita študentov
(štúdium v zahraničí)
12. apríl 2021
ERASMUS+ zahraničná stáž
(stáž v podniku v zahraničí pre študentov)
15. apríl 2021
ERASMUS+ absolventská stáž
(stáž v podniku v zahraničí pre absolventov)
Národný štipendijný program
Slovenskej republiky

30. apríl 2021
Európska integrácia – výskum v archíve EÚ Termín:
30. apríl 2021
Women in Economics Scholarship Európskej centrálnej banky Termín:
jún 2021

Okrem uvedeného je aktuálne otvorená výzva na podávanie žiadostí o štipendiá DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst - German Academic Exchange Service) do Nemecka na študijné, výskumné, umelecké pobyty a jazykové kurzy v akademickom roku 2021/2022 - termíny sú rôzne. Bližšie info nájdeš v prehľade štipendií DAAD na tomto odkaze.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj prodekana pre medzinárodné zťahy.