Oddelenie medzinárodnej mobility Ekonomickej univerzity v Bratislave si Vás dovoľuje informovať o možnosti prihlásiť sa na zamestnaneckú a učiteľskú mobilitu (výučba, školenie) organizovanú v rámci programu ERASMUS+ KA107 - spolupráca s partnerskými krajinami mimo EÚ v projektovom období (01.06.2018 - 31.07.2020).

Ekonomická univerzita v Bratislave podporuje vysielanie pedagogických aj nepedagogických zamestnancov za účelom prednáškových pobytov, alebo s cieľom rozvíjať odbornú spoluprácu oblasti vzdelávania, vedy a výskumu.

Prihláška musí obsahovať CV a motivačný list v anglickom jazyku, kde účastník uvedie preferenčnú krajinu z ponuky, rovnako typ mobility (učiteľská - výučba, zamestnanecká - školenie) o akú má záujem. Oba dokumenty je potrebné doručiť na Oddelenie medzinárodnej mobility osobne do kancelárie A3.16 alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Termín pre podávanie prihlášok na zamestnaneckú a učiteľskú mobilitu je do 5. novembra 2018.

Súčasťou výberového konania bude osobný pohovor s uchádzačom.

erasmusKA107-18-19-ucitelia-zamestnanci.jpg