logo-mirai.png
 
Dobrý deň,
 
v mene Veľvyslanectva Japonska v SR si Vás dovoľujem informovať o vypísaní výberových konaní na dva turnusy programu MIRAI, ktorý je krátkodobým programom pre mladých ľudí, študentov VŠ z Európy, Strednej Ázie a Kaukazu, ktorí študujú v odboroch politika, bezpečnostná politika, ekonómia, medzinárodné vzťahy, ázijské štúdiá, japonológia alebo v iných súvisiacich odboroch prostredníctvom JICE/EFIL. 
Názov programu „MIRAI - 未来“ môžeme preložiť ako „budúcnosť“. Ministerstvo zahraničných vecí Japonska dúfa, že program podporí vzájomné porozumenie, intelektuálne diskusie účastníkov a pomôže vybudovať silné kontakty medzi budúcimi lídrami ako Japonska, tak i mnohých krajín sveta. 
 
Záujemcovia zo Slovenskej republiky sa môžu uchádzať priamo prostredníctvom doleuvedených e-odkazov o účasť v skupine 2 a 3. Po zaslaní elektronickej prihlášky sa následne budú vybraní uchádzači musieť osobne zúčastniť výberového konania v priestoroch Veľvyslanectva Japonska v SR (Hlavné námestie 2, Bratislava). 
 
Skupina 2 (Téma: Ekonómia a biznis) v termíne 5. - 14. december 2018 (uzávierka: 12. október 2018)
 
Skupina 3 (Téma: Veda a technika) v termíne 23. – 30. január 2019 (uzávierka: 22. november 2018)
 
V prípade potreby dodatočných informácii nás prosím kontaktujte na doleuvedenej e-mailovej adrese al. tel. číslach.
 
S úctou, Zuzana Ondrejková Želinská
 
************************************
PhDr. Zuzana Ondrejková Želinská
Senior Specialist pre záležitosti kultúry a PR
在スロバキア日本国大使館
Veľvyslanectvo Japonska v SR
Hlavné nám. 2
813 27 Bratislava 1
 
Tel.:      02-5980-0101, 100
Fax:      02-5443-2771
E-mail:     
             .go.jp    

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.