USMERNENIE EKONOMICKEJ UNIVERZITY V BRATISLAVE: „ŠTUDENTSKÁ VEDECKÁ A ODBORNÁ ČINNOSŤ“

V záujme rozvoja vedeckovýskumnej činnosti študentov v dennej forme štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave (EU v Bratislave), vydáva EU v Bratislave usmernenie na predkladanie prác Študentskej vedeckej a odbornej činnosti na EU v Bratislave nasledovne:

1. Podmienky súťaže:

Podmienky súťaže stanovuje Interná smernica č. 9/2019 Zásady a kritériá udeľovania „Ceny rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave za študentskú vedeckú a odbornú činnosť“.

2. Pokyny pre súťažiacich

Rozsah jednotlivých prác je maximálne 20 strán textu vrátane príloh. Šablóna na vypracovanie je prílohou tohto Usmernenia. Do súťaže je potrebné poslať súťažnú prácu vo formáte PDF vypracovanú podľa predpísanej šablóny. V prípade nesplnenia tejto požiadavky bude práca zo súťaže vylúčená.