Štyria študenti PHF sa zúčastnili na celoslovenskej súťaži HACKATHON EŠIF (Zlepšovanie systému implementácie európskych štrukturálnych a investičných fondov), kde bolo prezentovaných 10 najlepších slovenských návrhov.

Na akademickej pôde Podnikovohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave so sídlom v Košiciach (PHF EU v Košiciach) sa uskutočnil v poradí 6. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie s názvom MARKETING MANAŽMENT, OBCHOD, FINANČNÉ A SOCIÁLNE ASPEKTY PODNIKANIA (MTS 2018) v dňoch 17. – 18. 05. 2018 a dňa 19. 05. 2018 v Užhorode na Ukrajine v priestoroch partnerskej Ekonomickej fakulty Užhorodskej národnej univerzity.

Aktuálne mobility / letné a zimné školy

logo-ceepus.gif  CEEPUS  Termín:
 15. júna 2018
logo-mendelova.jpg  Letná škola Analýza a zpracování ekonomických dat  Termín:
 neuvedený
logo-gesis.png  GESIS Summer School in Survey Methodology  Termín:
 neuvedený

Ostatné mobility / letné a zimné školy

logo-fulbright.jpg  Fulbright Scholarship
logo-partnerskeuniverzity-18-19.png  Partnerské univerzity

Ekonomickej univerzity v Bratislave
logo-narodnystipendijny.jpg  Národný štipendijný program
 Slovenskej republiky
logo-akciarakuskoslovensko.jpeg  Akcia Rakúsko - Slovensko
logo-visegrad.png  Visegrad Scholarship Program
logo-unive-transparent.png  University of Venice (H-Farm Education) Summer Programs

Dňa 28.3.2018 si v telocvični Urbánkova 2 v rámci športového dňa PHF študenti 1. až 5.ročníka zahrali volejbalový turnaj, zašportovali, stretli sa a výborne zabavili. Víťazný tím si zahral s učiteľským tímom.